WLAN opsional

Off the road, po. Offline, jo.

Por sinqerisht: Do të dëshironi që edhe të postoni një ose disa foto të ëmbla të pushimeve në rrjetet sociale dhe t'i bëni pak xhelozë miqtë tuaj. Ose të shikoni episodin më të fundit të serialit të preferuar teksa jeni në lëvizje. Edhe nëse nuk jeni në rrugë kryesore. Nuk keni pse të jeni domosdoshmërisht offline. Grand California ofron si pajisje opsionale WLAN   nëpërmjet një ruteri LTE-Hotspot. Ai gjeneron një hotspot WLAN në automjet që mund ta përdorin pajisjet e jashtme. Gjithashtu kërkohet një kartë SIM me paketë interneti.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Grand California

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team