Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Ide për dhurata Volkswagen dhe Bulli

Ide për dhurata Volkswagen dhe Bulli

A po kërkoni dhurata të përshtatshme? Zbuloni artikuj origjinalë dhuratash për gjithçka që lidhet me autobusin VW "Bulli" si dhe artikujt tanë të tifozëve VW. Merrni frymëzim dhe porositni artikujt e zgjedhur të tifozëve VW në mënyrë të përshtatshme në dyqanin Volkswagen.

Ide dhuratash Bulli

Lego VW Bulli
Theksja VW Bulli
Set filxhanësh të smaltuar VW Bulli
Shishja prej çeliku inox VW Bulli
Mbajtëse kripe dhe piperi Bulli
Çantë frigoriferike VW Bulli T1
Arkë pijesh VW Bulli
Kuti lapsash VW Bulli
Kuti kursimesh VW Bulli
Peshqir plazhi për fëmijë VW Bulli
Mbulesë për piknik VW Bulli
Etiketa e valixhes VW Bulli
Lego VW Bulli
Theksja VW Bulli
Set filxhanësh të smaltuar VW Bulli
Shishja prej çeliku inox VW Bulli
Mbajtëse kripe dhe piperi Bulli
Çantë frigoriferike VW Bulli T1
Arkë pijesh VW Bulli
Kuti lapsash VW Bulli
Kuti kursimesh VW Bulli
Peshqir plazhi për fëmijë VW Bulli
Mbulesë për piknik VW Bulli
Etiketa e valixhes VW Bulli

Lego VW Kamper T1

Një udhëtim përsëri në 1962 - me një ngjyrim nostalgjik. Kamperi klasik Lego i vitit 1962 përbëhet nga 1334 pjesë dhe është i pajisur me xhamin e përparmë legjendar të safarit dhe tavanin pop-up.

Artikulli Nr. 211099320 BL9

Theksja VW Bulli

Thekse prej çeliku të pandryshkshëm në një dizajn elegant, para T1 dhe me një logo të projektuar individualisht në modelin T1.

Me shtatë nivele të rregullueshme të pjekjes të rregullueshme, si dhe qendërzim i fetës së bukës për t'u skuqur edhe në të dy anët e bukës.
Theksja ka një sirtar për thërrimet të lëvizshme, këmbë jo të rrëshqitshme dhe një mbështjellës kordoni.
Artikulli "GS" është i certifikuar për sigurinë tuaj.

Fuqia: 690-820W, 220-240V, 50Hz
2 hapje me madhësi 135 x 33 x 125 mm
Theksja është e pajisur me butona të ndryshëm funksioni:
- Butonat për shkrirjen (butoni Frozen) dhe ngrohjen (butoni Reheat) me dritë të kuqe treguese
- Butoni për të përfunduar procesin e pjekjes para kohe (butoni Anulo)
- Mbyllje automatike nëse bllokohet një copë bukë
- Levë e integruar për ngritjen e bukës

Artikulli Nr. 7E9069641

Set filxhanësh të smaltuar VW Bulli

Seti i filxhanësh i smaltuar në stil retro. Secili grup prej 2 gotash të koordinuara me ngjyra. Dorëzimi në një kuti dhuratë. Përmasat: h = 8cm, Ø 8.5 cm / 350 ml. Materiali: çelik i fletës së smaltuar.

Artikulli Nr. KUKBUTA23

Shishja prej çeliku inox VW Bulli

Shishe praktike për pije e bërë nga çelik inox me shkronja Volkswagen dhe modeli legjendar portret autobuzi VW T1, i gdhëndur me një shtresë të fortë ngjyrë. Shishja turkiz bën përshtypje me detaje të dobishme të tilla si një dorezë e rehatshme dhe një grykë e palosur me të cilën mund të pini nga shishja pa hapur kapakun. Veçanërisht praktike për udhëtime ditore, atletë ose për fëmijët në një ditë shëtitje. Kapak me vidhosje pa BPA, me gominë silikoni. Përmasat: h = 28 cm, Ø = 7.1 cm, sasia e mbushjes: 750 ml / 25 oz

Artikulli Nr. KUKBUTF11

Mbajtëse kripe dhe piperi Bulli

Mbajtëse qeramike kripë dhe piper në formatin VW Bulli 3D. 2 mbajtëse erëzash me ngjyra të koordinuara set. Dorëzimi në kuti dhuratë. Përmasat për shpërndarës: 10,2 x 4,7 x 4 cm. Materiali: qeramike.

Artikulli Nr. KUKBUPS02

Çantë frigoriferike VW Bulli T1

Çantë e madhe frigoriferike për një ditë të gjatë në plazh ose një piknik me të gjithë familjen. Motivi i çantës është dritë blu dhe ka shumë ngjyra të VW Bulli. Ofron shumë hapësirë ​​për ruajtje (kapacitet 25 litra) dhe transportohet shumë lehtë falë rripit të rregullueshëm të shpatullave.

Përmasat: 21 x 30 x 34 cm.

Artikulli Nr. KUKOL0155

Arkë pijesh VW Bulli

Arka e pijeve Bulli, një shportë zjarri e bërë prej çeliku të ngurtë Corten në formën e saj më të thjeshtë, është çuditërisht e praktike. Falë aksesorëve të disponueshëm veçmas, kutia bëhet skarë ose stol dhe aftësia e palosjes ka kuptim për ngritjen e shportës së zjarrit ose skarës, si dhe për ruajtjen dhe transportin. Përfshirë edhe hapësja e integruar e shisheve.

Përmasat: 38 x 28 x 28 cm
Pesha: 7 kg

(Kujdes: Sendet dekorative të tilla si druri, shishet, etj. Si dhe sendet shtesë grila dhe derrasa nuk janë përfshirë në dorëzimin e arkës së pijeve Bulli.)

Artikulli Nr. KUKBUBG02

Kuti lapsash VW Bulli

Kuti lapsash të universale në formën e një autobusi VW T1 Bulli në një dizajn zjarri të kuq të ndezur. Mbajtësi i lapsit përbëhet nga disa pjesë individuale që mund të bashkohen lehtësisht. Panelet janë bërë nga MDF dhe ofrojnë një mbajtje të fortë edhe kur autobusi është plotësisht i ngarkuar. Katër hapje katrore në skajet e kutisë janë me madhësinë perfekte për të ruajtur lapsa, artikuj të tjerë shkrimi, pajisje zyre etj. Ndarjet në mes të mbajtësit të lapsave janë mjaft të gjera për shënime ose katrorë të vendosur. Kjo e bën Bulli Box një aksesorë te shumë përdorshme për zyrën, shkollën apo shtëpinë.

Përmasat në paketim: 23.5 x 11.5 x 2.5 cm
Dimensionet e kutisë: 23 x 10 x 10 cm

Artikulli Nr. KUKWE2006

Kuti kursimesh VW Bulli, blu e errët

Parave u pëlqen të shkojnë me të! Kursimi është shumë më i lehtë me kutinë e kursimeve Bulli në modelin e fuqisë së luleve.

Artikulli Nr. 211087709E

Peshqir plazhi për fëmijë VW Bulli

Bërë nga 100% mikrofibër poliester, super e butë dhe e lehtë, tharje e shpejtë, lahet në lavatriçe. Përmasat: 70 x 150 cm.

Artikulli Nr. KUKBGG1644

Mbulesë për piknik VW Bulli

Mbulesa e piknikut tregon T1 në një sfond blu dhe një kunj i vogël Volkswagen kompleton modelin. Mbulesa mund të mbështillet dhe të transportohet duke përdorur një dorezë. Pjesa e poshtme është e
papërshkueshme nga uji.

Artikulli Nr. 7E0084509

Etiketa e valixhes VW Bulli

Etiketë praktike e valixhes me etiketë adrese brenda. Materiali: neoprene. Madhësia: 26 cm x 8.5 cm.

Artikulli Nr. KUKBULT03

Ide për dhurata Volkswagen

Lodra prej pelushi të VW
Spumante ekskluzive VW
Slitë VW GTI
Valixhe VW GTI
Pastruese akulli VW
Termus VW
Peshqir banje VW
Lodra prej pelushi të VW
Spumante ekskluzive VW
Slitë VW GTI
Valixhe VW GTI
Pastruese akulli VW
Termus VW
Peshqir banje VW

Lodra prej pelushi të VW

Lodra të buta nga Sigikid. Madhësia: rreth 30 cm. Materiali: pelush pambuku/mikrofibre. Materiali mbushës: petë poliesteri. Mund të lahet deri në 30 ° C.

Modelet e disponueshme:

Nr i artikullit Ted Turbo. 000087576B AQG
Mick Mekanik Artikulli Nr. 000087576D 3H1
Paul Parcours Art.- Jo. 000087576C 260

(Në foto nga e majta në të djathtë)

Spumante ekskluzive VW

Një verë elegante me gaz e bërë nga verëra veçanërisht cilësore. Kjo Cuvée me cilësi të lartë të bën përshtypje me frutat, delikatesën dhe stilin e saj.

Artikulli Nr. YVW800001

Slitë VW GTI

Në dizajnin sportiv të GTI me logon GTI. Bërë prej plastike. Ngarkesa maksimale 75 kg.

Artikulli Nr. 1H0050504

Valixhe VW GTI

Përmasat: Madhësia e valixhes (37 x 55 x 20 cm),
Vëllimi: 33 l, materiali i sipërm: polikarbonat,
Ngjyra: e zezë, pesha: 2.8 kg.

Artikulli Nr. 5G6087301 GCA

Pastruese akulli VW

Pastruese akulli praktike ne dizenjo VW Käfer
Masa: 12,5 x 12,5 cm.

Art.-Nr. KUKBEIS01

Termus VW

Termus me dy shtresa me vakum. Mban përmbajtjen në temperaturën e mbushjes për një kohë të gjatë - të nxehtë ose të ftohtë!

Artikulli Nr. 5H0069604

Peshqir banje VW

Peshqir i rrumbullakët origjinal pambuku me cilësi të lartë. Praktikë dhe i gjithanshëm si një mbulesë pikniku, mbulesë lojrash, plazhi ose peshqir banje. Me logon e endur plotësisht të Volkswagen. Ø 140 cm.

Artikulli Nr. 5H0084500

Volkswagen Moda & Aksesorë

Kapuç i thurur VW
Çantë fundjave VW
Çanta shpine VW
Orë dore VW me rrip rezervë
Xhaketë e mbushur me tegela për burra VW
Pulovër unisex VW
Kapuç i thurur VW
Çantë fundjave VW
Çanta shpine VW
Orë dore VW me rrip rezervë
Xhaketë e mbushur me tegela për burra VW
Pulovër unisex VW

Kapuç i thurur VW

Kapuç i thurur me pamje "kripë dhe piper" mbulon kokën tuaj ngrohtësisht dhe rehatshëm. Manshetat e anëve i japin kapelës mbështetjen e duhur dhe prerja e saj moderne ju bën të dukeni mirë. Logoja e Volkswagen në etiketë gome në pjesën e përparme harmonizohet në mënyrë moderne me stilin e kapuçit.

Artikulli Nr. 33D084303

Çantë fundjave VW

Stampim me një motiv Käfer në njërën anë, dorezë dhe rrip shpatullash prej lëkure sintetike, xhep i brendshëm me zinxhir.
Përmasat: 49 x 29 x 25 cm.

Artikulli Nr. 311087300

Çanta shpine VW

Materiali me rrjetë blu të errët me kapse klik, rripa shpatullash të rregullueshëm dhe xhep brenda. Zinxhir me ngjyra me kontrast.

Artikulli Nr. 10A087329

Orë dore VW me rrip rezervë

Orë dore me 3 akrepa me bazament çeliku të sheshtë, dhe datë. Rrip argjendi milanez dhe rrip lëkure të zezë me vegla të përfshira për ndryshimin e rripit. Rezistent nga uji deri në 5 ATM.
Ø 40 mm.

Artikulli Nr. 33D050800C

Xhaketë e mbushur me tegela për burra VW

Shtesa të mbushura, në pjesën e pasme dhe të përparme, zinxhir me ngjyrë me kontrast, xhepa anësorë, ID e etiketës në pjesën e sipërme të shpinës. Në dispozicion nga S - 3XL.

Artikulli Nr. 10A084008A-F 530

Pulovër unisex VW

I pastër, elegant dhe plotësisht në stilin e frymës »New Volkswagen«. Logoja e re e Volkswagen ton në ton. Në dispozicion nga XS - 3XL.

Artikulli Nr. 5H0084131.-F 287

Kuponat e dhuratave të Volkswagen

Nuk mund të vendosni ose nuk e dini saktësisht se çfarë ju pëlqejnë të dashurve tuaj? Atëherë një kupon për dhuratë mund të jetë gjëja e duhur. Ju mund të merrni kuponët nga të gjithë partnerët të Volkswagen.

Dosje e Krishtlindjeve për download

Ju gjithashtu mund të gjeni të gjitha idetë e dhuratave të Krishtlindjeve në dosjen tonë të Krishtlindjeve.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team