Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Na lini tju frymëzojnë Këtu mund të gjeni shtesa, aksesorët dhe Lifesty katalogë për Download.

Na lini tju frymëzojnë Këtu mund të gjeni shtesa, aksesorët dhe Lifesty katalogë për Download.

Katalogu i plotë i aksesorëve

Çdo produkt i Automjeteve Volkswagen, aksesorë origjinalë është zhvilluar paralelisht me automjetin dhe i bërë nga materiale me cilësi të lartë duke përdorur proceset më të fundit të prodhimit. Vetëm pas kontrolleve të rrepta të sigurisë që tejkalojnë standardet e përshkruara ligjërisht, ju mund të gjeni produktet origjinale të përshtatshme në mënyrë të përkryer në gamën e Aksesorëve të Automjeteve Volkswagen. Në mënyrë që të qëndroni të sigurt dhe të kënaqur. Dhe Volkswagen juaj një Volkswagen.

Bulli & Katalogu i aksesorëve Käfer

Vërtet legjendar.

Asnjë automjet tjetër nuk ka përjetuar kaq shumë, ka përshkuar kaq shumë kilometra dhe ka zotëruar kaq shumë detyra sa Volkswagen Bulli Käfer/Beetle. Ato janë makina koleksioniste të vërteta. Dhe me aksesorët elegant të klasikëve tanë të kultit, një turne është sigurisht edhe më argëtues.

California 6.1

Liri pa kufij mbi katër rrota

Të biesh në gjumë nën yje. Të zgjohesh në mëngjes nga zhurma e detit. Eksploroni vendet e huaja dhe ende ndjeheni si në shtëpinë tuaj: California 6.1 është liri e pastër. Me brendësinë e saj të rehatshme dhe detajet e menduara mirë, ajo e kthen çdo udhëtim në një aventurë të paharrueshme. Gëzoni pavarësinë tuaj dhe udhëtoni ku të doni. Me gjithçka që ju nevojitet.

Volkswagen Lifestyle 

Në një botë në të cilën gjithçka ndryshon vazhdimisht, ia vlen të shikosh gjithnjë gjërat nga një këndvështrim tjetër. Të miratojë pozicione të reja. Për të qëndruar kurioz. Për të ripërcaktuar stilin tuaj përsëri dhe përsëri. Shtatë koleksionet nga Volkswagen Lifestyle ofrojnë shumë frymëzim për këtë - le të shkojmë!

Brandrup Kamper & Mobilim furgoni për Volkswagen

Aksesorët specialë për Volkswagen California, Multivan, Caddy.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team