Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Cilësi e provuar, modele për shoferë të rinj me çmim tërheqës, gamë e gjithanshme e produkteve dhe më shumë! Përparësitë e VW

Bëhuni pjesë e familjes Volkswagen tani

Mbështetuni në cilësinë e provuar të Volkswagen dhe zgjidhni modele nga Automjetet Volkswagen që qëndrojnë për besueshmëri, ekonomi dhe siguri. Ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë produktesh dhe variantesh, nga modeli fillestar me çmim tërheqës te modelet speciale individuale dhe ekskluzive.

Për nevoja të veçanta ose zgjidhje individuale profesionale, Volkswagen punon ngushtë me prodhuesit kryesorë të karrocerisë. Për kërkesa të veçanta në rrugën, lëvizja inteligjente 4MOTION me të gjitha rrotat është në dispozicion për të gjitha seritë e modeleve. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga subvencione tërheqëse dhe oferta të shërbimeve financiare. Përveç kësaj, sipërmarrësit kanë mundësinë e zbritjes së taksës për të gjitha modelet e Automjeteve të Volkswagen për përdorim biznesi. Rrjeti ynë i gjerë i tregtarëve dhe shërbimeve është në krahun tuaj me këshilla dhe veprime për të gjitha pyetjet dhe shqetësimet gjatë dhe natyrisht pas blerjes.

Program ofertash i gjerë dhe i thellë

A po kërkoni një furgon që gjithmonë do t'ju sjellë ju dhe ngarkesën tuaj në mënyrë të sigurt dhe të besueshme në destinacionin tuaj? A keni nevojë për një limuzinë me mjaft hapësirë ​​për familjen dhe kohën e lirë ose transportin profesional të udhëtarëve? Ju dëshironi një përmirësim premium kompromentues dhe shpirtëror që paraqitet si një ekskluziv i gjithanshëm? Automjetet Volkswagen ju ofrojnë seri të ndryshme të modeleve me një numër të madh të varianteve dhe opsioneve.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team