Tenda ­ opsionale ­ dhe mobiliet e kampingut

Katër mure pa mur

Dielli shkëlqen gjithë ditën dhe mbrëmjet e buta mund të mos jenë shumë të gjata. Kështu, që të mund të shijoni komfortin në çdo kohë, Grand California ka një dhomë të montueshme në ajër të pastër të disponueshme sipas kërkesës suaj: Një tavolinë fushimi dhe dy  karrige të palosshme vendosen në hapësira praktike magazinimi në dyert e pasme. Dhe falë tendës së zgjatshme prej pëlhure rezistente, mund të keni gjithmonë një vend me hije. Ajo hapet shpejt nëpërmjet një manivelli dhe ka këto dimensione:

  • Dimensionet për tendën tek Grand California 600: 2,5 m x 3 m
  • Dimensionet për tendën tek Grand California 680: 2,5 m x 3,5 m 

Ilustrimi tregon Grand California 680

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Grand California

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team