Sistemi i radios­ dhe zërit

Nga përvoja e udhëtimit në përvojën e zërit

Çdo pushimi të paharruar i përket një kolonë zanore e paharrueshme. Shijoni këngët tuaja të preferuara në cilësinë më të mirë të zërit në udhëtime të gjata e të shkurtra. 

Sistemi i radios "Composition Audio" (pa ilustrim)

 • Ekran TFT monokrom
 • 2 altoparlantë me fuqi 20 vat1
 • Fole karte SD
 • Porta AUX-IN dhe USB
 • Lidhje Bluethooth për celularin

Sistemi opsional i radios "Composition Media" (pa ilustrim)

 • Ekrani TFT 20,3 cm (8,0 inç) me ngjyra, me prekje si dhe me sensorë afërsie
 • Lexues CD-sh në formatet MP3 dhe WMA
 • 4 altoparlantë me fuqi 20 vat
 • Fole karte SD, portë AUX-IN, lidhje Bluetooth për celularin dhe porta USB në panelin e kontrollit
 • Dopio radio me diversitet fazash për kapje më të mirë të valëve

Sistemi opsional i zërit Bluetooth në pjesën e banimit (pa ilustrim) 

 • Sistemi i zërit përfshin katër altoparlantë dhe një nënvufer.
 • Për dëgjimin e kolonës zanore të filmit apo muzikës, mjafton ta ndizni nëpërmjet njësisë qendrore të kontrollit dhe ta lidhni me pajisjen e dëshiruar.
 • Sistemi i radios dhe navigimit në kroskot mund të zgjerohet edhe me altoparlantët Bluetooth.

1 Për Grand California janë të disponueshëm, sipas dëshirës, dy altoparlantë shtesë mbrapa. Kjo linjë pajisjesh do të prezantohet në një datë të mëvonshme.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Grand California

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team