Sistemi opsional i navigimit „Discover Media“

Mënyra më e shpejtë për t'u çlodhur

Sistemi opsional i navigimit "Discover Media" ju çon juve, California-n tuaj dhe të gjithë të dashurit tuaj direkt në destinacionet më të bukura të pushimeve në botë

  • Ekrani TFT 20,3 cm (8,0 inç) me ngjyra, me prekje dhe me sensorë afërsie
  • Lexues CD-sh në formatet MP3 dhe WMA
  • 4 altoparlantë me fuqi 20 vat
  • Dopio radio me diversitet fazash
  • Porta AUX-IN dhe USB në panelin e kontrollit, lidhje Bluetooth për celularët si dhe dopio radio me diversitet fazash
  • -fole e dytë karte SD e integruar në panelin e kontrollit
  • kartë SD me material hartash duke përfshirë përditësimet falas të hartave falë Volkswagen MapCare

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Grand California

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team