Shtrati i pasmë

Shtrat gjatësor apo tërthor? Këtu të gjithë flenë mirë.

Të gjithë dëshirojnë të flenë në shtratin e tyre. Jastëku është prej gëzofi, ashtu si duhet. Dhe dyshekët me susta, ashtu siç ju pëlqen. E pranuar: Përvoja e gjumit në Grand California është pak më ndryshe. Kjo kryesisht për shkak se dëgjoni zukatjet e gjinkallave. Ose përplasjen e dallgëve. Përveç këtyre, gjithçka është si në shtëpi: Në Grand California keni shtratin tuaj me vete gjithmonë. Grand California 600 me shtratin e tij tërthor ofron hapësirë të bollshme për të pushuar. Dhe tek California 680 një shtrat i madh gjatësor ofron edhe më tepër rehati. Gjumë të ëmbël!

Shtrati i pasmë në drejtim gjatësor

Shtrati i gjerë i pasmë tek Grand California 680 me dimensione 2,00 m x 1,67 m dhe 1,90 m x 1,67 m ofron shumë hapësirë për t'u shtrirë dhe për t'u rehatuar. 

Shtrati i pasmë në drejtim tërthor

Komoditeti është vetëm një tipar i këndshëm i shtratit të pasmë kompakt (1,93 m1 x 1,36 m) tek Grand California 600. 

1 Specifikimi i gjatësisë i nënshtrohet një tolerance +/- 3,5 cm.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Grand California

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team