Prizat

Bateria e smaftonit? 100%

Dëshironi të bëni një telefonatë të rëndësishme, jeni në mes të askundit dhe keni valë telefoni. Por kjo nuk mjafton nëse bateria ju bie. Kjo nuk do të ndodhë në Grand California, sepse keni priza të shumta në bord, gjithmonë aty ku ju duhen. Mund të lidhni një pajisje çaji apo kafeje në zonën e kuzhinës dhe smartfonin, tabletin e laptopin, për shembull, në ambientin e ngrënies apo të fjetjes.

  • gjashtë porta USB për të karikuar smartfonin, tabletin dhe laptopin
  • katër priza 230 volt dhe një 12 volt.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Grand California

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team