Pragu elektrik

Ëndrra e daljes

E pranuar: Nuk dëshirojmë që të dilni nga përditshmëria juaj. Por mund t'i shpëtoni asaj me Grand California, të paktën përkohësisht. Dhe daljen nga shtëpia juaj e lëvizshme jua bëjmë shumë të lehtë me pragun elektrik. Ai hapet automatikisht kur dera rrëshqitëse hapet, kështu që mund të hipni dhe zbritni në mënyrë të rehatshme. Dëshironi të ecni më shpejt? Ekrani multifunksional ju kujton nëse pragu është ende i hapur sapo filloni të drejtoni automjetin. 

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Grand California

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team