Ndriçimi

Koka e mbështetur llamba e leximit e ndezur

Sa kohë keni pritur që t'i përmirësoni raportet me romanet policeskë? Gjatë pushimeve, ndonjëherë nuk ka më mirë se të lexosh librin e preferuar deri natën vonë. Falë konceptit të mirëmenduar të ndriçimit të Grand California, mund ta bëni këtë. Ose thjesht të pushoni në një atmosferë ndriçimi komod.

Ndriçimi i ambientit të brendshëm   

Ndriçimi i këndshëm sigurohet nga drita kryesore nën dollapët muralë, një dritë pune mbi kuzhinë dhe ambientin e ngrënies.

Imazhi tregon Grand California 680.

Ndriçim opsional ambienti në dollapët e sipërm (pa ilustrim)

Shiriti LED i ndriçimit shumëngjyrësh komandohet nga njësia qendrore e kontrollit. Ngjyra dhe intensiteti i dritës është e konfigurueshme.Ndriçimi i dyshemesë në anën e pasagjerit (pa ilustrim)

Kur hapet dhe mbyllet Grand California, ndriçimi LED ndizet për pak çaste dhe më pas fiket automatikisht. Sigurisht që ndriçimi qëndron aktiv nëse shtypni butonin e dritës.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Grand California

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team