Kondicionimi i ajrit

Pushimet në temperaturë të këndshme

Nëse nxeheni në mes të verës, nuk është e nevojshme të shkoni në Pyllin e Zi për pushime verore. Natyrisht që mundeni. Por mund ta bëni gjumin e drekës në shtëpinë tuaj me rrota në një temperaturë të rehatshme. 

Sistemi opsional i kondicionimit të ajrit "Climatronic"         

Ky sistem ofron një kontroll temperature në 2/3 zona për shoferin, pasagjerin e përparmë dhe hapësirën e banimit. Riqarkullimi automatik, sensori i cilësisë së ajrit dhe ngrohësi opsional shtesë krijojnë një klimë të këndshme.

 

Kondicionimi opsional i ajrit të kabinës (pa ilustrim)

Sistemi kompakt dhe i lehtë (me kapacitet ftohës 2.200 kW) është projektuar për funksionim me burim të jashtëm energjie.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Grand California

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team