Hapësira e magazinimit

Duhet të keni thuajse gjithçka? Mund ta keni thuajse gjithçka!

Nuk e lini dot vetëm në shtëpi lepurin Hektor dhe princeshë Rozalinë? Kemi lajme të mira: Shtëpia juaj e pushimeve ka hapësirë të bollshme magazinimi për lodrat, personazhet dhe rrobat e preferuara. Në pjesën e pasme ka hapësirë deri në 980 litra. Për shembull, poshtë shtratit të pasmë, ku shkohet lehtësisht përmes dyerve të pasme me hapje anësore. Sistemi i sigurimit të ngarkesës me dy kapëse bën që gjithçka të qëndrojë në vendin e vet. Në Grand California 680 ka edhe një gardërobë të lartë përveç dy rafteve praktike të dyshemesë. Paketim të mbarë! 

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Grand California

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team