Dollapët e kuzhinës me frigorifer

Pushime sipas shijes suaj

Gatimet e shtëpisë kanë shije më të mirë: Blloku i kuzhinës i pajisur me të gjitha mjetet, me sobë me dy pllaka gazi dhe sipërfaqe të madhe pune ju fton të gatuani vetë kudo. Një dollap kuzhine me sirtarë praktikë dhe njësi murale të varur me hapësirë magazinimi prej 42 litrash ju sigurojnë të keni pranë përbërësit, pjatat, gotat dhe enët e tjera të kuzhinës. Dhe dera e madhe me rrëshqitje ju sjell tre avantazhe: Mund të frymëzoheni nga mjedisi i afërt gjatë gatimit, aromat e kuzhinës nuk ngjiten dhe gjithashtu mund të keni qasje nga jashtë tek frigoriferi 70-litërsh me ndarje ngrirjeje. Kërkoni të peshkoni një pije të ftohtë, një akullore apo disa feta të shijshme pjepri, e zgjidhni vetë.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Grand California

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team