Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Lëngjet e makinës

Lëngjet e makinës

Ndryshku, kalku, nxehtësia dhe ftohti mund të kenë një efekt negativ në makinën tuaj. Lëngjet e përdorshme jo vetëm që mbrojnë motorin tuaj nga ndikimet e jashtme, ato gjithashtu transmetojnë fuqinë e frenimit, mbajnë pamjen tuaj të pastër dhe ajrin të pastër. Mësoni gjithçka në lidhje me lëngjet e përdorshme të Volkswagen këtu.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team