Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Kandelet

 

Kandelet origjinale Volkswagen

Kandelet origjinale Volkswagen "Laser-Platinum" bën përshtypje me përshpejtimin e tij të fuqishëm, elasticitetin e lartë dhe aftësinë e shkëlqyeshme kthyese. Me këtë model ju i jepni Volkswagen tuaj edhe më shumë qëndrueshmëri dhe gjithashtu e bëni atë më rezistent ndaj streseve të rrugës.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team