Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Fshirëset e xhamit

 

Fshirëset e xhamave origjinale Volkswagen

Përmes hulumtimit dhe zhvillimit të vazhdueshëm, dizajnit inteligjent, materialeve me cilësi të lartë dhe punimit me cilësi të lartë, tehu i pastruesve origjinale Volkswagen ofrojnë funksionalitetin më të mirë dhe kështu promovojnë në mënyrë aktive sigurinë tuaj në trafikun rrugor. Shpesh të nënvlerësuar, këto produkte japin një kontribut vendimtar për sigurinë tuaj.


Fshirëset origjinale Volkswagen Aero iu nënshtruan një prove krahasimi të pavarur produkti tre-mujor nga DEKRA Certification GmbH. Fshirësi u krahasua me pesë fshirëse të rrafshëta nga furnizuesit e tjerë. Në detaje, këto ishin fshirëset nga Bosch, Swf, Champion, Cartrend dhe Würth. U dokumentua se si fshirësi origjinal Volkswagen Aero dhe konkurrentët e tij sillen në rrethanat më të pafavorshme. Ndër të tjera, atyre iu desh të duronin 150,000 cikle fshirjeje, ndryshime në temperaturë prej 100 gradësh dhe përplasje në xhamin e përparmë.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team