Brenda disa javësh, ekipi i praktikantëve të përbërë nga Lukas Lasinger, Markus Holzmann, Mathias Hauser, Marco Ebner, Thomas Pichler, Nikolai Wurm dhe Julia Hoffelner çmontuan me kujdes Bullin dhe kryen një inventar paraprak.

Rezultati: Karroceria tregoi shenja të shumta të konsumuara, sikurse pritej, të cilat kërkonin disa punime saldimi. Fletë të ndryshme riparimi u nevojitën për këtë dhe sigurisht, na u desh t'i blinim ose t'i gjenim në gjendjen më të mirë të mundshme.

Motori, transmisioni dhe shasia më pas u ekzaminuan më nga afër gjatë javëve të ardhshme. Edhe kjo e shtoi ndjeshëm listën e blerjeve. Në ambientin e brendshëm, për shembull, mungonte diçka thelbësore: sediljet për pjesën e pasagjerëve. Gjendja e sediljes së gjatë nuk ishte përfundimtare, pasi u rindërtua plotësisht dhe u vesh me lëkurë.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Po restaurojmë një VW Kombi T1. Bulli reloaded.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team