Sistem­i navigimit

Arrini të sigurt në destinacion. Zbuloni më shumë.

Kur takimet janë radhë, nuk ka kohë për devijime. Me sistemin e navigimit "Discover Media"  mund të arrini në destinacionin tuaj pa asnjë devijim dhe gjithashtu mund të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Me cilësinë e përsosur të zërit, natyrisht.

Sistemi i navigimit "Discover Media"

  • I pajisur me Car-Net Guide & Inform dhe Car-Net App-Connect
  • Ekran TFT 20,3 cm (8,0 inç) me ngjyra, me prekje dhe me sensor afërsie
  • Lexues CD-sh në formatin MP3
  • 4 altoparlantë me fuqi 20 vat
  • Dopio radio me diversitet fazash
  • Porta AUX-IN dhe USB, ndërfaqe Bluetooth dhe dy fole SD në sirtarin e kroskotit
  • Kartë SD me material hartash duke përfshirë përditësimet falas të hartave falë Volkswagen MapCare

Në këtë faqe përshkruhen pajisjet e modeleve. Zakonisht nuk përmendet nëse pajisjet përkatëse janë standarde apo opsionale me pagesë shtesë. Për informacion më të detajuar mbi shtrirjen e saktë të pajisjeve të automjetit (pajisje standarde/pajisje shtesë) ose në lidhje me kufizimet e kombinimit, ju lutemi, kontaktoni shitësin e autorizuar të Volkswagen Automjete Komerciale ose përdorni konfiguruesin tonë për Volkswagen Automjete Komerciale. Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, taksën standarde të konsumit (NoVA) dhe nuk marrin parasysh shtesat apo zbritjet e NoVA sipas nenit 6 të ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Furgoni
Crafter

Garanci 5 vjeçare

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team