Siguria­e ngarkesës

Uluni, rehatohuni dhe mos u lëkundni

Furgoni Crafter ka hapësirë të mjaftueshme për materiale, vegla, pako dhe shumë gjëra të tjera që ju nevojiten gjatë ditës së punës. Gjithashtu ofron po ashtu mënyra të zgjuara për të fiksuar gjithçka. Kështu, ngarkesa arrin në destinacion mirë dhe në gjendje të përsosur. Ja zgjidhjet në dispozicion për ju:

  • Shinat lidhëse
  • Shufrat e brendshme të tavanit
  • Paketa e dritareve (pa ilustrim)

Shinat lidhëse

Për fiksimin optimal të ngarkesës janë të disponueshme shinat e fuqishme metalike opsionale për muret anësore, muret e pjesshme, kornizën e tavanit dhe dyshemenë universale.

Shufrat e brendshme të tavanit

Shufrat e brendshme të tavanit mundësojnë vendosjen e lehtë të mallrave të gjata. Të dyja shufrat mund të hiqen dhe të përshtaten me gjatësinë e mallrave. Nuk ju duhen tani? Shufrat mund t'i hiqni.

Paketa e dritareve (pa ilustrim)

Me paketën e dritareve ju mund ta personalizoni Crafter-in tuaj, madje mund ta bëni furgonin plotësisht me xham.

Në këtë faqe përshkruhen pajisjet e modeleve. Zakonisht nuk përmendet nëse pajisjet përkatëse janë standarde apo opsionale me pagesë shtesë. Për informacion më të detajuar mbi shtrirjen e saktë të pajisjeve të automjetit (pajisje standarde/pajisje shtesë) ose në lidhje me kufizimet e kombinimit, ju lutemi, kontaktoni shitësin e autorizuar të Volkswagen Automjete Komerciale ose përdorni konfiguruesin tonë për Volkswagen Automjete Komerciale. Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet bruto janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 20% TVSH, taksën standarde të konsumit (NoVA) dhe nuk marrin parasysh shtesat apo zbritjet e NoVA sipas nenit 6 të ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e tekstit, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim gjinor. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyllur
Kjo faqe përdor cookie për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni që cookies do të ruhen në pajisjen tuaj.
Pranoni dhe vazhdoni
Menu
Mbyll menunë

Furgoni
Crafter

Garanci 5 vjeçare

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team